Peelingový rotační kartáč Domoclip DOS146

599 Kč 495,04 Kč bez DPH
Na objednávku
Rotační kartáč na tělo a obličej Domoclip DOS146

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odhalte tajemství zářivé pokožky, která vám dodá pocit bezchybnosti a to díky rotačnímu kartáči Domoclip DOS146, který je vhodný i pro použití ve sprše. Neexistuje lepší pocit než se cítit dobře ve svém těle a díky tomuto beauty pomocníkovi můžete dosáhnout dokonalých výsledků každý den.
Kartáč můžete použít na sucho pro dosažení hladké pokožky nebo kartáč použijte ve sprše pro obroušení pokožky. Pomocí jemného tlaku na pokožku v malých krouživých pohybech, pracuje rotační hlava snadno a zbaví vás tak námahy vykonávané při ručním kartáčování pokožky.
Používejte peelingový i přírodní kartáč pravidelně pro udržení hladké pokožky a dosažení perfektních výsledků. Pomohou vám pokožku perfektně připravit pro aplikace tělových mlék nebo falešného opálení. Díky hedvádně hebké pokožce budete vyzařovat sebevědomím a dobrou náladou přesně tak, jak by to každá žena ocenila.
Od teď už nikdy nebudete schovávat svou perfektní pokožku v kalhotech.
Pro doposud nejhladší pokožku
Po jemném vyčištění pokožky pomocí přírodního kartáče rozzáříte suchou pokožku pro hladší a zářivější výsledky.
Je dokázáno, že obrušování na sucho pomáhá zlepšovat odstín pleti a stejně tak pomáhá redukovat výskyt celulitidy, takže Vám zůstane jenom dokonalá pokožka. Pro ještě lepší výsledky by mělo být obrušování prováděno ráno před sprchou.
Perfektní peeling
Pro pocit neposkvrněnosti použijte peelingový kartáč na tělo se sprchovým gelem pro vytvoření bohaté vrstvy pěny pro jemný peeling a hloubkové vyčištění pokožky. Vystoupíte ze sprchy s pocitem svěží a hladké pokožky, kterou nebudete chtít skrývat.
Rotační kartáč obličej a tělo
1x 65 mm tvrdá štětinová hlava pro tělo
1x měkká štětina o průměru 40 mm pro obličej
2 rychlosti
snadné uchopení odnímatelnou gumovou rukojetí,
délka 33 cm pro dosažení všech částí těla

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o tělo
Barva: bílá
Značka: Delta

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: