Star Shower Laser Magic

  • 1 z 2
Star Shower Laser Magic laserová lampa
  • 999 Kč 300 Kč –30 %
    577,69 Kč bez DPH
  • Skladem
699 Kč
Kategorie: Znáte z TV
Značka: Mediashop
 
Vánoce se blíží a s nimi také obvyklé nudné procedury! Staré světelné řetězy musíte nejdřív pracně rozmotat, pak pověsit na váš dům, a když už to máte téměř hotové zjistíte, že polovina lampiček vůbec nesvítí! Letos si to můžete usnadnit!
Star Shower Laser Magic je jedinečný!Odteď vám výzdoba vašeho domu potrvá jenom několik vteřin! Jednoduše vsaďte lampu Star Shower Laser Magic spolu s držákem do země, zapojte lampu do proudu, a je to! Okamžitě vykouzlí dokonalé laserové osvětlení na každou oslavu nebo párty kterou doma uspořádáte!Jednoduchá obsluha, žádná montáž!
Manipulace se Star Shower Laser Magic je úplně snadná! Jednoduše stačí zapojit do elektřiny a je to! Jediným stisknutím tlačítka rozzáříte 6000 světelných bodů! Tancující obrázky ihned ozdobí váš dům! A to vše v zelené, nebo červěno - zelené barvě. Stačí si vybrat!
Rozzářte celý dům!Chcete radši statické nebo pohyblivé obrázky? Chcete osvětlit celý dům nebo jenom malou část? Pro Star Shower Laser Magic nic není problém! Funguje totiž i ze vzdálenosti 100 metrů a osvětlí plochu až 300 m2! Všechny vzory:
Mikuláš, sněhulák, hvězdy, nebo helloweenské vzory se krásně rozzáří na stěně. Nejenom venku, ale také uvnitř! Star Shower Laser Magic je připraven na spuštění za pár vteřin
ušetříte 99 procent nákladů na energii
automatický světelný senzor, při setmění se automaticky zapne a při svítání zase zapne
volitelná světelná atmosféra
extrémně dlouhý externí držák
dolný vůči povětrnostním vlyvům

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 20.11.2018
+ Krásně svítí, hodně efektní

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.