Zubní kartáček TEESA Sonic

999 Kč 825,62 Kč bez DPH
Skladem
Zubní kartáček TEESA Sonic Black TSA8015, 5 provozních režimů, 31 000 pulzačních pohybů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bílé zuby a zdravější dásně.Pokud chcete lépe pečovat o své zdraví ústní dutiny, Sonic Black sonic zubní kartáček pro ústní hygienu je jen pro vás! Při použití čistícího a pulzujícího pohybu přístroj pečlivě odstraňuje nečistoty a změnu barvy, aniž by způsobil narušení skloviny a dásní.
5 pracovních režimů.Pro ještě lepší ochranu zubů a dásní je kartáč vybavena pěti pracovními režimy včetně čištění, bělení, leštění, masáže a jemného mytí citlivých zubů. Všechno, aby se váš úsměv ještě krásnější.
31 000 pulzujících pohybů.Přesvědčte se o účinnosti sonické technologie! Teesa SONIC Černý kartáček provádí několikrát více pohybů za minutu než rotující elektrický kartáček na zuby. To znamená, že odstraňuje zubní plak mnohem přesněji a čistí prostor mezi zuby.
Automatické vypnutí.V závislosti na použitém režimu se kartáček vypne po jedné nebo dvou minutách a navíc každých 30 sekund signalizuje potřebu změnit stranu čištění. To vám pomůže vyvíjet správné návyky spojené s čištěním zubů v době doporučené zubními lékaři.
Výkonná baterie.Časté zatížení kartáčku může být nepříjemné. SONIC Černá má naštěstí odolnou baterii 800 mAh, která poskytuje až 40 dní nebo až 160 minut nepřetržitého provozu na jedno nabití! Navíc díky indikátoru úrovně nabití máte nad ním plnou kontrolu .
Cestovní pouzdro.Nepoužíváte elektrický kartáček na cestě, protože se bojíte, že se přístroj v kufru zlomí? Nyní to není problém! Společně se štětcem SONIC Black získáte cestovní pouzdro, které vám umožní vzít s sebou zubní kartáček a postarat se o váš úsměv kdekoli chcete.

5 provozních režimů: čistý (citlivý) / masáž (masáž) / bílý (bělení) / (leštění)
31 000 pulzačních pohybů / min. (v každém režimu)
Stupeň krytí: IPX7Automatické vypnutí po 2 minutách; připomenutí každých 30 sekund (v režimech: čisté, citlivé, masážní a bílé)
Automatické vypnutí po 1 minutě; připomenutí každých 30 sekund
Středně měkké štětiny
Hladina zvuku: = <40 dBIndikátor napájení / nabíjení Indukční nabíječka
Doba použití po jednom nabití: až 40 dní nebo až 160 minut nepřetržitého
Baterie: 800 mAh
Napájení: 110-240 V; 50/60 Hz
Balení obsahuje: 2 hlavy, cestovní pouzdro, nabíječk

Doplňkové parametry

Kategorie: Zubní kartáčky
Barva: černá
Značka: TEESA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: